--- Sponsor ---
--- Sponsor ---

2018 SPSS Analiz ve Raporlama Eğitimi

Siz değerli ziyaretçilerimizin sürekli mail yoluyla sorduğu SPSS Kursu veriyor musunuz sorusu hakkında ve Spss Eğitimi veren yerler hakkına bir duyurumuz var.

Spss ile ilgili orta düzey eğitim kursu duyurusu yapan istatistikturkiye.com sitesi, çok yakın zamanda Spss Kursu açacağını duyurdu.

2018 yılı Spss Kursu Detayları

2018 yılı Spss Eğitimi Big Data Uzm. Yemliha DURMAZ tarafından 2 farklı şekilde verilecek, 10.02.2018‘de Beşiktaşta verilecek eğitimin haricinde bir de diğer illerden katılmak isteyen katılımcılar için 13.02.2018‘de online kurs düşünülmüş. Beşiktaş’taki kurs için 15, Online kurs için 10 kişilik kontenjan belirlenmiştir.

2018 Spss Eğitimi Başvurusu için Tıklayınız.

--- Sponsor ---
--- Sponsor ---
İstanbulda Spss Kursu 2018
Eğitimen: Big Data Uzm. Yemliha DURMAZ
Kursun Adı: ORTA DÜZEY SPSS ANALİZ ve RAPORLAMA EĞİTİMİ
Tarih: 10.02.2018
Adres: Beşiktaş/İSTANBUL
Kontenjan: 15
Online Spss Kursu 2018
Eğitimen: Big Data Uzm. Yemliha DURMAZ
Kursun Adı: ORTA DÜZEY SPSS ANALİZ ve RAPORLAMA EĞİTİMİ
Tarih: 13.02.2018
Adres: Online Eğitim
Kontenjan: 10
Big Data Uzm. Yemliha DURMAZ Kimdir?

1988 yılında K.Maraşta doğmuştur ilk, orta ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2010 senesinde Afyon Kocatepe Üniversitesi İstatistik bölümünü kazanmıştır. Üniversite hayatında 2. sınıfında kurduğu İSTATİSTİK TÜRKİYE bünyesi altında bir çok makale, tez ve projelerde istatistik analizleri yaparak bir çok akademisyene destek olmuştur. Üniversitenin istatistik, aktüerya, yöneylem araştırma ve uygulama merkezinde uzun süre çalışmış, 2017 Yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) tarafından 3 ay boyunca düzenlenen Büyük Veri ve İş Analitiği Poragramından başarı ile ayrılarak Big Data Uzmanlığı ünvanına hak kazanmıştır. Ayrıca iş hayatında SAP, SQL, R, LISREL, SPSS, QlikView, İleri Excel, Python ve E-views gibi programları aktif şekilde kullanan bir data analizicisidir.
UZMANLIK ALANLARI
Veri Analizi, Modelleme, İstatistiksel Programlama, Veri Madenciliği, Yapısal Eşitlik Modellemesi (YEM), Yapay Sinir Ağları, Big Data, Makine Öğrenme Teknikleri 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*